مجله زیبایی

بهترین دستگاه لاغری: دستگاه لاغری موضعی چطور کار می‌کند؟ + معرفی و بررسی

بهترین دستگاه لاغری

بهترین دستگاه لاغری امروزه جزو مواردی است که افراد متعددی به دنبال آن هستند و قصد دارند با تمامی مزایا و معایب آن شوند، از فرآیند کار آن اطلاع داشته باشند و بدانند چه میزان تاثیرگذار است. افراد برای حذف چربی‌های بدن خود زیر تیغ جراحی‌های بسیار سنگین قرار می‌گیرند که از زمان نقاهت طولانی مدتی برخوردار است که از حوصله هرکسی خارج است، امروزه روش‌های دیگری برای برطرف کردن چربی‌های بدن افراد وجود دارد که می‌توان به دستگاه‌های لاغری اشاره کرد. در ادامه قصد داریم به صورت کامل و جامع به بررسی و آشنایی با بهترین دستگاه لاغری بپردازیم.

بهترین دستگاه لاغری چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین دستگاه لاغری چه ویژگی هایی دارد؟

لاغری با استفاده از دستگاه‌های مخصوص از جمله جدیدترین و موثرترین روش‌های کاهش وزن محسوب می‌شود، در این روش غیرتهاجمی، امواج مایکروویو تولید شده به واسطه دستگاه لاغری به سلول‌های چربی تابیده شده و چربی‌های موضعی را به صورت کاملا ایمن کاهش می‌دهند.

دستگاه‌هایی که برای لاغری در نظر گرفته شده است از تکنولوژی‌های پیشرفته استفاده می‌کنند و به صورت کم تهاجمی و غیرتهاجمی عمل می‌کنند.

به سرعت با کمترین جلسات و بدون عوارض به صورت موضعی لاغری فرد را تضمین می‌کند و سبب از بین بردن سلول‌های چربی انباشته شده بدن می‌شود. در ادامه به بررسی دستگاه‌های لاغری و ویژگی‌های بهترین دستگاه‌های لاغری موضعی می‌پردازیم.

بهترین دستگاه های لاغری موضعی

بهترین دستگاه‌های لاغری موضعی از مجوز رسمی سازمان غذا و داروی آمریکا برخوردار بوده در زمینه تاثیرگذاری و بی‌خطر بودن امتحان خود را پس داده است،

همانطور که می‌دانید دستگاه‌های لاغری موضعی برای حذف چاقی و چربی‌های اضافی اندا‌م‌هایی را در نظر می‌گیرند که با استفاده از روش‌های معمولی قادر نیستند لاغر کنند.

در حقیقت چربی‌هایی که برای سال‌ها در ناحیه‌ایی از بدن شما جمع شده و به احتمال زیاد به واسطه رژیم غذایی و ورزش از بین نمی‌روند. راه‌حل این مشکل بهره‌گیری از دستگاه‌هایی است که در زمینه لاغری موضعی کاربردی هستند.

در صورتیکه قصد دارید برای از بین بردن چربی‌های شکم، باسن، ران و یا سایر قسمت‌های بدن از این روش استفاده کنید، بهتر است با بهترین دستگاه‌های لاغری موضعی آشنا شوید، برای این منظور لازم است در ابتدا با مکانیسم این دستگاه‌ها آشنا شوید و متوجه کارکرد هرکدام شوید.

بهترین دستگاه های لاغری موضعی

دستگاه لاغری موضعی چطور کار می‌کند؟

برای چربی زدایی موضعی از تکنیک‌ها و دستگاه‌های مختلفی می‌توان استفاده کرد، یکی از رایج‌ترین تکنیک‌ها در این زمینه عبارت است از:

لیزر لیپوساکشن یا همان Laser Liposuction: این تکنیک که به لیپولیز نیز شناخته می‌شود، یکی از پیشرفته‌ترین روش‌های ساکشن چربی‌های موضعی محسوب می‌شود. لیپوساکشن جزو نخستین دستگاه‌های چربی سوزی موضعی محسوب می‌شود که دارای مجوز سازمان غذا و داروی آمریکا است.

در این تکنیک پرتورهای لیزر به صورت متمرکز به بافت چربی موردنظر تابیده خواهد شد، گرما و انرژی موجود در پرتو سبب ذوب شدن چربی‌های بدن هر فرد می‌شود، پس از این یک کانول که در حقیقت لوله‌ایی کاملا نازک است برای خارج کردن چربی ذوب شده استفاده می‌شود. در این روش نیازی به بیهوشی نیست و فقط از بی حسی موضعی در آن استفاده می‌شود.

از سوی دیگر درست پس از اینکه عمل انجام شد، نتایج پس از دو یا سه روز قابل مشاهده خواهد بود، این چند روز برای از بین رفتن التهاب و تورم ناشی از لیپولیز لازم است. در حقیقت پوست ناحیه لیزرشده سفت و جمع می‌شود.

موارد گفته شده جزو مزایای دستگاه‌های لیپوساکشن است که به تازگی به آن اضافه شده و برای افراد بسیار خوشایند است.

چگونه بهترین دستگاه برای انجام لاغری موضعی را شناسایی کنیم؟

این مسئله تا حد زیادی به شرایط جسمانی، بودجه، دغدغه و انتظاراتی که از لاغری موضعی با دستگاه دارید، بستگی دارد، برای اینکه بهترین دستگاه لاغری موضعی را تشخیص دهید کافی است با توجه به شرایط خود یکی از دستگاه‌های مدنظرتان و مدل‌هایی که در این مقاله به آن اشاره شد، را انتخاب کنید.


دستگاه لاغری موضعی رادیو فرکانسی (RF)

برای لاغری بدن (سفت کردن پوست) می‌توان از روش رادیوفرکانسی استفاده کرد، یکی از محبوب‌ترین روش‌های از بین بردن چربی، سفت کردن پوست و یا بهبود رنگ پوست است که بدون بستری و درد صورت می‌گیرد.

در این روش درمانی از نسل سوم تکنولوژی رادیوفرکانسی برای اینکه درمانی غیرتهاجمی و بدون درد را ارائه کند برای رفع ظاهر سلولیت‌ها، افزایش تولید کلاژن، سفت کردن پوست و برداشتن چربی‌ها بدون نیاز به ورزش کردن استفاده می‌شود.

اگر شما فردی هستید (مرد یا زن) که چربی‌های مقاوم و شکم بیرون زده دارید و چاقی شما با پیروی از رژیم‌های غذایی و ورزش از بین نمی‌رود، و به عمل‌های تامی تاک یا لیپوساکشن تمایل ندارید می‌توانید از این روش برای برطرف کردن چربی‌های زائد بدن خود استفاده کنید.

افزایش سن، کاهش ناگهانی وزن و ورزش نکردن موجب چاق شدن شکم شما می‌شود، این یک روش درمانی عالی است که به کاهش شل‌شدگی پوست، سفت کردن پوست شکم، سفت کردن پوست پهلوها، کاهش خطوط و چین و چروک‌ها و یا سفت کردن و لیفت دادن پوست کمک می‌کند.

لاغری موضعی با استفاده از رادیوفرکانسی به این دلیل که روشی کاملا مناسب شناخته می‌شود که به هیچ وجه نیازی به بستری شدن فرد و یا استراحت دارد و مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا است.

برای کاهش وزن و لاغری بخش‌هایی که در زیر به آن اشاره کرده‌ایم می‌توانید از تکنولوژی رادیوفرکانسی استفاده کنید

 • شکم
 • غبغب
 • بازوها
 • سینه مردان
 • ران‌ها
 • لگن
 • دست‌ها
 • باسن‌ها
 • پهلوها
 • زیر بازوها
لاغری با دستگاه

لاغری با دستگاه

لاغری با دستگاه به این صورت است که باید جلسات را به صورت مداوم انجام دهید، برای بدست آوردن بهترین نتیجه معمولا بسته به نظر پزشک بین 3 تا 12 جلسه توصیه شده است، مدت زمان هرجلسه با در نظر گرفتن دستگاه و ناحیه بدن کاملا متفاوت است و هر سری حدودا 15 تا 45 دقیقه به طول می‌انجامد، بسیاری از افراد از جلسه میانی تاثیرات زیادی را در خود مشاهده می‌کنند.

دستگاه‌های لاغری به گونه‌ایی پیشرفت کرده است که با بهره‌گیری از روش‌های متنوعی همچون انجماد، حرارت، امواج التراسوند، لرزش و غیره قادر هستند تا بافت چربی را کمتر کنند. بافت چربی با در نظر گرفتن ناحیه بدن به دو بخش برگشت ناپذیر و برگشت‌پذیر تقسیم می‌شود.

فرآیند لاغری با دستگاه به نحوی است که تا جایی که امکان دارد بافت چربی‌ها را به حالت برگشت‌ناپذیر تبدیل کند، به گونه‌ایی که سلول‌های چربی در سوخت و ساز بدن وارد شود و به انرژی تبدیل شوند، در این صورت سلول چربی برای رشد مجدد وجود ندارد.


معرفی دستگاه لاغری سوپرفیت

دستگاه لاغری سوپرفیت یکی دیگر از دستگاه‌هایی است که امروزه در ایران طرفداران متعددی دارد، با توجه به تغییراتی که در شرایط زندگی مردم صورت گرفته است زمان کمی را به ورزش اختصاص می‌دهند به همین سبب وجود چربی‌ها به انباشته شده و با فعالیت‌های نرمال بدنی از بین نمی‌روند.

مهم‌ترین دلایلی که مردم را به استفاده از دستگاه‌های لاغری ترغیب می‌کنند، دستگاه‌های لاغری هستند که با یک فعالیت چند دقیقه‌ایی بدنی بعد از استفاده از آن به کاهش سایز و بی شک موجب کاهش وزن افراد نیز می‌شود.

ویژگی‌های دستگاه لاغری سوپرفیت

نکاتی که در ادامه ذکر می‌کنیم جزو ویژگی‌های دستگاه لاغری سوپرفیت هستند، اگر قصد دارید با قیمت و سایر ویژگی‌های دستگاه لاغری سوپرفیت آشنا شوید می‌توانید به لینک آن مراجعه کنید.

 • لاغری غیرتهاجمی
 • بدون نیاز به بیهوشی و جراحی
 • بدون خونریزی و دوران نقاهت
 • بدون آسیب به بافت های اطراف
 • دارای 6 پروب سیلیکونی در ۶سایز مختلف
 • محهز به پروب مخصوص غبعب
 • قابل استفاده برای تمامی نواحی بدن
 • .مجهز به دو هندپیس با قابلیت فعالیت همزمان
 • ۱تعویض سریع و راحت پروب ها
 • انتخاب منو براساس جنسیت سن و وزن
 • جوابدهی ۳تا ۵ جلسه در هر ناحیه به فاصله یکماه


معرفی دستگاه لیزر پاور اسلیمر EMS


معرفی کامل دستگاه آراف کویتیشن ال پی جی (RF Flora)

یکی از کامل‌ترین دستگاه‌های لاغری محسوب می‌شود که به صورت همزمان از 3 مکانیسم کویتیشن (Cavitation) ، رادیو فرکانسی (RF) و ماساژ (LPG) برای کاهش سایز، درمان افتادگی پوست، رفع سلولیت و همچنین از بین بردن چروک‌های پوستی برخوردار است.

ویژگی‌های دستگاه آراف کویتیشن ال پی جی (RF Flora)

 • تلفیق 3 تکنولوژی rf/cavitation/ lpg
 • مجهز به دو هندپیس آراف ،3 هندپیس کویتیشن با تکنولوژی نوین و 3 هندپیس ال پی جی با طول موج اولتراسوند
 • مناسب برای کاهش سایز و لاغری موضعی
 • رفع سلولیت
 • درمان افتادگی و شلی پوست
 • از بین بردن چروک های پوستی

آر اف (RF): به بافت‌های چربی امواج رادیوفرکوئنسی ارسال می‌کند، افزایش جریان خون موضعی منجر به کاهش سایز و لیفت پوست می شود.

کویتیشن (cavitation): ارسال امواج صوتی پر فشار و کم فشار بر بافت های چربی، سبب پاشیده شدن جدار سلول های چربی و و در نتیجه حذف سلول های چربی می شود.(درمان سلولیت)

ال پی جی (LPG): تحریک سلول های چربی موجب افزایش خون سازی آن و همچنین تولید کلاژن و الاستین می‌شود، از طرفی سبب تجزیه چربی ها به قطعات ریزتر می‌شود.

تماس با کارشناسان: 09126000699 – 02188646792

سایر مطالب:

 چه کسانی نباید از لیزر کیوسوئیچ استفاده کنند؟

 پاک کردن تاتو + جوانسازی پوست

انواع دستگاه لیزر الکساندرایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.