مجله زیبایی

قیمت دستگاه لیزر بدن + نکاتی که قبل از اقدام به خرید دستگاه لیزر باید به آن توجه کنید

قیمت دستگاه لیزر بدن

قیمت دستگاه لیزر بدن – با در نظر گرفتن اینکه دستگاه‌های متنوعی در بازار وجود دارد، یافتن بهترین دستگاه لیزر موهای زائد کار سختی است، اگر قصد داشته باشید که کلیه سازندگان و مدل‌های مختلف را در نظر بگیرید به فهرستی بلند از ابزارهای موهای زائد دست می‌یابید. در ادامه قصد داریم به صورت کامل به بررسی قیمت دستگاه لیزر بدن بپردازیم.

در نهایت پس از مطالعه این صفحه می‌توانید حرفه‌ایی‌ترین و بهترین ابزار حذف موهای زائد با لیزر را برای خرید انتخاب کنید.

قیمت دستگاه لیزر موهای زائد

پیش از خرید دستگاه مدنظر خود باید طول موج اصلی را در نظر بگیرید که در ادامه نام برده‌ایم:

 • طول موج ۷۵۵ نانومتری لیزر الکساندرایت
 • طول موج ۸۰۵ نانومتری یا ۸۱۰ نانومتری لیزر دایود
 • طول موج 1064 نانومتری لیزر ان دی یاگ

زمان بررسی دستگاه‌های مختلف باید به این نکته توجه کنید که سه طول فوق فقط انواع لیزرهای استفاده شده برای حذف موهای زائد از نوع لیزر بشمار می‌روند.

اگرچه انواع بسیار متنوعی از لیزر موجود است، فناوری استفاده شده در ابزارهای حرفه‌ای لیزر موهای زائد از نوع لیزر پالسی بلند است.

این مسئله به این معنی است که مدت زمانی که لیزر روی سطح پوست قرار می‌گیرد طولانی خواهد بود. با این وجود همچنان نسبت به 1 ثانیه بسیار سریع در نظر گرفته خواهد شد.در کسری از ثانیه لیزر روی پوست قرار می‌گیرد

برای مثال دستگاه لیزر حرفه‌ایی موهای زائد از نوع IPL ممکن است چیزی حدود 2800 تا 3500 دلار باشد، در حالیکه هزینه هر نوبت درمان با آن 100 الی 150 دلار خواهد بود.

ممکن است برای هرکدام از نواحی بدن این هزینه افزایش یابد، لذا هنگامیکه کلینیک یا سالن زیبایی مشتریان متعددی در این باره داشته باشد، ممکن است هزینه‌ها به سرعت برگردد و به نوعی برای شما پول ساز باشد.

افراد متعدی امروزه به دنبال حذف موهای زائد بدن خود هستند، خانم‌ها سهم بسیار زیادی در این زمینه را به خود اختصاص داده‌اند و همیشه به دنبال بهترین و حرفه‌ایی ترین دستگاه از بین بردن موهای زائد بدن هستند. به همین سبب کلینیک‌ها و سالن‌های زیبایی برای خرید بهترین دستگاه لیزر بدن تلاش می‌کنند.

انواع دستگاه لیزر الکساندرایت

اگر قصد دارید یک سرمایه گذاری قابل ملاحظه برای کلینیک زیبایی خود در نظر بگیرید می‌توانید از دستگاه موهای زائد دایود استفاده کنید.

ابزار لیزرهای موهای زائد به واسطه شرکت ALma ساخته شده است و می‌تواند یکی از بهترین ابزارهای لیزر موهای زائد است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با قیمت دستگاه لیزر موهای زائد می‌توانید به از طریق صفحه تماس با ما با ما در ارتباط باشید و در صورت هرگونه سوال و ابهامی به راحتی از همکاران ما سؤالات خود را مطرح کنید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند و در این زمینه و انتخاب بهترین دستگاه به شما کمک کنند.

انواع دستگاه لیزر الکساندرایت

انواع دستگاه‌های لیزر الکساندرایت جزو مدرن‌ترین دستگاه‌های لیزر دنیا محسوب می‌شوند که برای برطرف کردن موهای زائد بدن هستند، یکی از منحصربه فرد ترین و بارزترین خصوصیات این دستگاه سبب محبوبیت بیش از انداز آن است، امکان تنظیم طول موج و میزان انرژی برای برطرف کردن هر نوع مو و هر نوع پوست روشنی است.

دستگاه لیزر الکساندرایت یکی از انواع لیزرهای جامد با نور مرئی و طول موج 755 نانومتر است، با در نظر گرفتن جذب بالای این طول موج به واسطه ملانین، این دستگاه از قدرت بالایی برای از بین بردن موهای زائد بدن دارد.

اکثر کارشناسان لیزر الکس را به عنوان قدرتمندترین لیزز بین انواع دستگاه لیزر موهای زائد معرفی می‌کنند، علاوه بر تمامی این موارد، دستگاه لیزر الکساندرایت به سیستم خنک کننده مجهز است و این خنک کننده از قدرت بالای خود برای رفع سوزش، امکان بالا بردن طول موج را به آسانی فراهم می‌کند.

خرید دستگاه لیزر الکساندرایت

بهترین لیزر موهای زائد خانگی

خرید دستگاه لیزر الکساندرایت

خرید دستگاه لیزر الکساندرایت – یکی از مهم‌تری نکاتی که باید پیش از خرید دستگاه لیزر الکساندرایت رعایت کنید، نحوه تشخیص دستگاه اصل و تقلبی است، این مسئله به سختی قابل تشخیص است، به گونه‌ایی که افراد حرفه‌ایی و پزشکان گاهی قاد نیستند اصل یا تقلبی بودن دستگاه را به آسانی تشخیص دهند.

تنها راهی که می‌توان این کار را انجام داد اعتماد کردن به شرکت‌های معتبر در این زمینه و خرید از آن‌ها است.

مواردی که پزشکان عزیز پیش از خرید دستگاه لیزر الکساندرایت باید به آن ها توجه کنند شامل موارد زیر است:

 • مناسب بودن دستگاه لیزر برای انواع تیپ های پوستی
 • دوره لیزر و تعداد جلسات درمان
 • میزان هزینه های تعمیرات دستگاه
 • سیستم کولینگ و خنک کنندگی دستگاه
 • کاربری دستگاه لیزر موهای زائد
 • قیمت دستگاه لیزر
 • گارانتی دستگاه لیزر موی زائد
 • خدمات پس از فروش قابل ارائه توسط شرکت فروشنده
 • امکان خرید دستگاه لیزر مو به صورت نقد یا اقساط

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد در ایران

سخن آخر

در صورتیکه قصد خرید دستگاه لیزر موهای زائد بدن را دارید، می‌توانید مطالبی را که در بخش‌های بالا به آن پرداختیم را به خوبی مطالعه کنید.

کلینیک‌ها و سالن‌های زیبایی معمولا برای برطرف کردن موهای زائد مشتریان خود به دنبال بهترین دستگاه هستند، اما پیش از هر اقدامی باید از دستگاه و شیوه خرید آن آگاهی درستی داشته باشند تا در مرتبه اول دستگاه تقلبی خریداری نکنند و در مرتبه دوم بهترین مدل را انتخاب و برای آن هزینه کنند.

تماس با کارشناسان تجارت لیزر زیبا: 09365489076 – 02188646792

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.