مجله زیبایی

دستگاه پیکوسکند: پاک کردن تاتو + جوانسازی پوست

پاک کردن خالکوبی یا تاتو با دستگاه لیزر

دستگاه پیکوسکند امروزه انجام تاتو یا خالکوبی طرفداران متعددی را به خود جلب کرده است به گونه‌ایی که این مورد به امری عادی تبدیل شده است، افراد با اهداف و انگیزه‌های خاصی برای خالکوبی و تاتو اقدام می‌کنند که در برخی موارد از این امر احساس پشیمانی دارند و یا قصد دارند آن را پاک کنند به همین سبب به دنبال راه‌های پاک کردن تاتو هستند. خوشبختانه به دلیل پیشرفت تکنولوژی امروزه دستگاه‌های متعددی برای پاک کردن تاتو وجود دارد که در ادامه قصد داریم به صورت کامل و جامع به بررسی و آشنایی با مراحل پاک کردن تاتو بپردازیم.

خالکوبی یا تاتو

امروزه افراد بسیاری به خالکوبی و تاتو اهمیت زیادی می‌دهند و به نوعی خانم‌ها برای زیبایی بیشتر و آقایان برای نمایش هیجان و قدرت دست به انجام خالکوبی و تاتو می‌زنند. برخی از آقایان در گذشته برای معافیت سربازی مجبور به انجام خالکوبی می‌شدند.

در مورد اخیر توجه پسران و خانواده‌ها را به این مورد جلب می‌کنیم که در صورتی که فرد روی بدن خود خالکوبی داشته باشد به کمیسیون نظام وظیفه ارجاع داده خواهد شد که موارد متعددی را در پی خواهد داشت از این قضیه که بگذریم باید گفت که به دلایل مختلف افراد تصمیم می‌گیرند تا خالکوبی یا تاتو دائم خود را پاک کنند اما راه حل خاصی مدنظرشان نیست به همین سبب به دستگاه‌های مختلفی هستند.

در بسیاری از مواقع فرد در کوتاه‌ترین زمان از تاتو خود پشیمان شده و به دنبال پاک کردن آن است، وجود خالکوبی به صورت معضل روحی و روانی برای فرد در می‌آید.

قیمت دستگاه لیزر بدن + نکاتی که قبل از اقدام به خرید دستگاه لیزر باید به آن توجه کنید

معرفی دستگاه پیکوسکند + کاربرد

دستگاه پیکوسکند یکی از جدیدترین نسل‌های لیزر کیوسوئیچ است که مدت زمان تابش لیزر را به مقیاس پیکو ثانیه ارتقا داده است.

پیکوسکند دارای امواج با پهنای پالس برای آسیب به رنگدانه ملانین استفاده می‌شود تا رنگدانه ملانین به ذرات خیلی کوچک تبدیل شود، بعد این ذرات ریز رنگدانه به کمک بدن به راحتی جذب می‌شوند.

به همین سبب تکنولوژی پیکوسکند یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای حذف تتو و لکه‌های پوستی است که به صورت غیرجراجی و غیرتهاجمی است.

دستگاه پیکوسکند سبب شده است که درمان‌هایی از جمله رفع تاتوهای تیره و رنگی، رفع ضایعات پیگمانته و سطحی پوست همچون ملازما و جوانسازی پوست در کوتاه‌ترین زمان انجام شود.

پاک کردن تاتو با دستگاه پیکوسکند + جوانسازی پوست

مشخصات و کاربردهای دستگاه لیزر پیکوسکند

دستگاه لیزر «پیکوسکند» جدیدترین نسل دستگاههای کیوسوییچ است که از تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) برخوردار است.

مدت زمان تابش لیزر به واسطه این دستگاه به مقیاس پیکوثانیه ارتقا می‌دهد، این قابلیت سبب می‌شود که درمانهایی از جمله رفع تاتوهای تیره و رنگی و ضایعات پیگمانته نظیر کک مک در کمترین جلسات صورت پذیرد.

پیکوسکند از تکنولوژی پیشرفته خود به صورت تخصصی در زمان کم در جلسات درمانی 2 تا 4 جلسه به رفع تاتو در انواع طیف رنگی جوهر می‌پردازد. بهره‌گیری از 3 نوع لیزر در این دستگاه موجب می‌شود تا پزشک در جلسات کم بتواند تاتوهای تیره و رنگی را به آسانی از روی بدن مراجعین خود پاک کند.

به صورت خلاصه کاربردهای دستگاه لیزر پیکوسلند به صورت زیر است:

  1. رفع تاتو و خالکوبی در کلیه تایپهای پوستی در انواع رنگها حتی طیف های رنگی روشن و مقاوم
  2. رفع ضایعات پیگمانته نظیر کک مک، لک های پوستی، ملاسما( لکهای حاملگی ) ماه گرفتگی و خالهای مادرزادی
  3. طول موج مناسب جهت کربن تراپی و لایه برداری پوست یا بستن منافذ باز پوست
  4. رفع ترک های زایمان به صورت کامل

تفاوت لیزر پیکو سکند با دیگر لیزرهای کیوسوئیچ

برای بررسی تفاوت کیوسوئیچ و پیکوسکند باید گفت که لیزرهای کیوسوئیچ دارای تکنولوژی نانوثانیه است و در مقابل دستگاه لیزر پیکوسکند براساس پیکوثانیه کار می‌کنند که این مورد موجب می‌شود تا لیزرهای کیوسوئیچ فرآیند درمانی بسیار خوبی برای تتوهای سفت و سخت نداشته باشند.

به همین سبب به جلسات درمانی بیشتری برای حذف تاتو نیاز است این در صورتی است که لیزر پیکوسکند قادر است تا تاتوهای سخت را در زمان کم پاک کند.

در کنار موارد گفته شده عوارضی که پیش آمده بعد از استفاده از لیزر پیکوسکند به صورت قابل توجهی کمتر از سایر لیزرهای کیوسوئیچ است.

در حقیقت دستگاه لیزر پیکوسکند به آسانی می‌تواند انواع تاتو، ماه گرفتگی، مشکلات پوستی همچون چربی زیاد پوست و مواردی از این صورت را به خوبی درمان می‌کند.

این در صورتی است که لیزرهای قدیمی کیوسوئیچ نمی‌تواند در رفع و بهبود این موارد کمک کننده باشد. لذا توصیه می‌شود به جای خرید دستگاه کیوسوئیچ در مدل‌های قدیمی به تهیه نوع پیکوسکند که بروزترین این دستگاه‌ها است اقدام کنید.

قیمت دستگاه Pico second

قیمت دستگاه Pico second

به صورت کلی بسیاری از دستگاه‌های لیزر با در نظر گرفتن عملکرد و امکاناتی که در اختیار پزشک متخصص قرار می‌دهند، قیمت‌گذاری می‌شوند که دستگاه پیکوسکند هم از این قاعده مستثنی نیست.

در حقیقت اگر کلینیک‌های پوست و مو به چنین دستگاه‌هایی نیاز داشته باشند می‌بایست براساس عملکرد دستگاه لیزر نسبت به خریداری آن اقدام کنند.

با این حساب برای مشخص کردن قیمت دستگاه لیزر پیکوسکند باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

  • تعداد هندپیس با فیلترهای مختلف.
  • تعداد عملکردهای دستگاه لیزر.
  • جنس بدنه لیزر.
  • کیفیت دستگاه لیزر پیکو سکند.
  • وجود گارانتی و ضمانت‌نامه دستگاه لیزر

لیزر کیوسوئیچ + عملکرد | چه کسانی نباید از لیزر کیوسوئیچ استفاده کنند؟

مزایای دستگاه لیزر پیکوسکند

در ادامه قصد داریم به صورت کامل به مزایای دستگاه لیزر موهای زائد پیکوسکند بپردازیم، برای آن دسته افرادی که پیش از پاک کردن تاتو یا خالکوبی خود نسبت به انتخاب دستگاه حساسیت به خرج می‌دهند و قصد دارند از مزایا و ویژگی‌های دستگاه مدنظر خود اطلاعات کافی داشته باشند.

انرژی و قدرت شات ایمن

نقاط شات پایدار و یکدست، پایدار انرژی و توان خروجی هنگام کار با دستگاه، کاملا ایمن و غیرتهاجمی، بدون خون ریزی، با بهترین نتایج حذف تاتوهای مشکی و تیره در 1 جلسه

درمان و تراپی کاربردی

عرض طول موج کوتاه، با بیشترین میزان بازدهی در طی جلسات، در هم شکستن بهتر رنگدانه و از بین بردن رنگ های تاتو داخل پوست

ایمن و راحت

عرض طول موج ها در مقیاس پیکوثانیه یعنی یک تریلینیوم ثانیه و به همین دلیل قدرت و سرعت بیشتر در درمان و از بین بردن رنگدانه ها و ایمن تر از سایر دستگاه های لیزر

حرفه ای

شکل فوق العاده زیبا و قابل حمل برای استفاده در مکان های مختلف، بدنه مستحکم و زیبا، کاربری آسان در عین قدرت بالای دستگاه

سخن آخر

دستگاه پیکوسکند یکی از جدیدترین و کاربردی‌ترین دستگاه برای برطرف کردن تتو محسوب می‌شود، که در بالا به صورت کامل به بررسی آن پرداختیم، این دستگاه برای هر نوع تاتو، خالکوبی، کک و مک و غیره مناسب است، زیرا برای هر تاتو با استفاده از فیلترهای خاصی اقدام می‌کند.

علاوه بر رفع تاتو، هندپیس‌های دیگری با کاربرد جوانسازی پوست و رفع چین و چروک، لک‌های موضعی در دستگاه pico second در آن استفاده شده است.

تماس با کارشناسان تجارت لیزر زیبا جهت مشاوره خرید دستگاه لیزر: 09365489076 – 02188646792

مطالبی که میتواند برای شما جذاب باشد:

انواع دستگاه لیزر الکساندرایت

عوارض دستگاه لیزر خانگی و تفاوت لیزر خانگی با لیزر در کلینیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.