مجله زیبایی

دستگاه لیفت صورت و بدن: معرفی 4 دستگاه لیفت صورت و بدن (به همره مزایا و معایب) * ویژه *

دستگاه لیفت صورت و بدن

دستگاه لیفت صورت و بدن : برخی افراد به دلیل پایان دوره بیماری، افزایش سن، ورزش‌ها و رژیم‌های سخت و سنگین، مصرف دخانیات، قرارگیری در معرض نورخورشید و غیره دچار افتادگی پوست می‌شوند. برخی از افراد دارای پوست مستعد شل‌شدن و افتادگی هستند. برای اینکه این عارضه را برطرف کنید، می‌توانید برای جوانسازی پوست روش‌های متنوعی را در نظر بگیرید که لیفت صورت و بدن با دستگاه از جمله روش‌های جدید محسوب می‌شود.

لازم است در ابتدا بدایند که لیفت به معنی کشیده شدن پوست‌های اضافی است، در ادامه قصد داریم به صورت کامل و جامع به بررسی و آشنایی با دستگاه لیفت صورت و بدن و فرآیند آن بپردازیم.

لیفت صورت به چه معناست؟

همانطور که خودتان می‌دانید برخی از افراد به دلایل مختلف برای جوانسازی پوست خود به لیفت روی می‌آورند اما این روش شاید برای هرکسی شناخته شده نباشد. لازم است در اینجا بگوییم که لیفت به معنی کشیده شدن پوست‌های اضافی برای جوانسازی صورت و یا بدن است.

لیفت متشکل از رفع افتادگی غبغب، کشیدن ابرو و غیره است.

لیفت صورت بدون جراحی | رؤیا یا واقعیت؟!

روش غیرتهاجمی لیفتینگ صورت دارای روش‌های متفاوتی است، برخی از این روش‌ها بدون جراحی و برخی دیگر با جراحی قابل انجام است.

لیفت صورت بدون جراحی متشکل از بوتاکس، تزریق ژل، بهره‌گیری از نخ‌های جذب، هایفو، لیفت صورت با RF و غیره اجرایی است، اما لیفتینگ صورت و بدن با عمل جراحی معمولا برای آسیب‌های عمیق پوستی در نظر گرفته می‌شود.

افراد قادر هستند برای داشتن پوست سالم به کمک میکرونیدلینگ و یا سایر روش‌های موجود برای خود پوستی جوان و زیبا را به ارمغان بیاورند.

برای مثال، در صورتیکه فردی روی پوست خود سوختگی عمیقی داشته باشد می‌بایست از روش لیفتینگ پوستی استفاده کند، لیفت صورت به روش هایفوتراپی با ایجاد گرما و نفوذ به لایه‌های عمیق پوستی سبب استحکام و جوان‌سازی پوست می‌شود.


آیا لیفت صورت بدون جراحی روش مناسبی است؟

لیفت صورت بدون جراحی جزو روش‌های کم خطر است که برای تازه‌سازی و جوان‌سازی صورت در نظر گرفته شده است، اگر این روش را با روش جراحی مقایسه کنیم، این روش به ایجاد برش، بیهوشی و یا بستری شبانه در بیماستان نیازی ندارد.

درمان بدون جراحی سبب می‌شود که بیماران با کم‌ترین ناراحتی و درد در کمترین زمان و بعد از جراحی از مطب پزشک خارج شوند.

روش لیفت صورت بدون جراحی مانند سایر عمل‌هایی که افراد انجام می‌دهند از مزایا و معایبی برخوردار است که در ادامه ذکر می‌کنیم:

مزایای لیفت صورت بدون جراحی

 • سریع انجام می شود.
 • بیمار درد و ناراحتی کمتری دارد.
 • بدون بیهوشی انجام می شود.
 • مقرون به صرفه است.
 • به طور موقت یک ظاهر جدید و جوان ایجاد می کند.

معایب لیفت صورت بدون جراحی

 • نتایج ارائه شده به طور متوسط هستند.
 • درمان ها باید تکرار شوند.
 • هزینه ها طی چند ماه به صورت مداوم پرداخت می شوند.


انواع دستگاه های لیفت صورت

 • هایفو واژینال
 • هایفو 7ِD
 • دستگاه آراف کویتیشن ال پی جی مدل A لیفت صورت
 • دستگاه آراف کویتیشن ال پی جی مدل D
دستگاه لیفت هایفو واژینال

دستگاه لیفت هایفو واژینال

هایفو واژینال جزء روش‌های مدرن و جدید پزشکی است که امروزه برای از بین بردن شل شدگی و افتادگی واژن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

جزو روش‌های غیرجراحی به ترمیم پوست و بافت واژن کمک می‌کند، همانطور که می‌دانید امروزه روش‌های جراحی جزء رایج‌ترین روش‌های برای از بین بردن مشکلات واژن محسوب می‌شود.

دستگاه هایفو دارای هندپیسی برای بانوان دارد، زمانیکه این هندپیسی را درون واژن قرار می‌دهند، امواج اولتراسوند از آن ساطع می‌شود.

امواج گفته شده موجب می‌شود تا واژن به تولید کلاژن وادار شود، به همین سبب بافت و پوست درون واژن جمع و به نوعی سفت می‌شود، در حقیقت با این کار شل شدگی واژن برطرف شده و پوست حالت سفت و ارتجاعی بدست می‌آورد.

دستگاه لیفت هایفو 7ِD

دستگاه لیفت هایفو 7ِD

دستگاه هایفو ۷ بعدی با توجه به عمق پوست هر شخص از سری‌های مختلفی برخوردار است. لذا بسته به ناحیه درمانی (صورت، گردن، سینه، بازوها، باسن، ساق پا، شکم) می‌توان مناسب‌ترین سری را انتخاب کرد.

دستگاه آراف کویتیشن ال پی جی مدل D

دستگاه آراف کویتیشن ال پی جی مدل D

کویتیشن با عنواین مختلفی شناخته می‌شود که عبارت است از: اولتراسوند کویتیشن، کَوی لیپو، اولترا کویتیشن یا اولتراسونیک کویتیشن.

از جمله جدیدترین روش‌های کانتورینگ بدن و لاغری موضعی محسوب می‌شود، اولتراسویک کویتیشن جزء روش‌هایی با تهاجم کم و جایگزین مناسبی برای لیپوساکشن محسوب می‌شود که برای تبدیل سلول‌های چربی به اسیدهای چرب از اموال اولتراسونیک استفاده می‌کند.

دستگاه آراف کویتیشن ال پی جی مدل A لیفت صورت

برای فرم دادن بخش‌های مختلف بدن می‌توان از دستگاه آراف کویتیشن ال پی جی مدل A لیفت صورت استفاده کرد، میان اولتراسونیک کوتیشن و سایر روش‌های فرم‌دهی تفاوت زیادی وجود دارد، بدین صورت که مکانیزم سوزاندن چربی با توجه به امواج فراصوت است.

از جمله جدیدترین تکنیک‌های درمان سلولیت و همچنین کم کردن سایز و لاغری موضعی می‌توان از دستگاه ال پی جی اسفتاده کرد، زیرا برای سایر نقاط مختلف پوست از آن استفاده کرد.

دستگاه آراف کویتیشن ال پی جی مدل A لیفت صورت

عوارض استفاده از دستگاه‌های جوان‌سازی پوست و لیفتینگ

لیفتینگ صورت بدون جراجی ممکن است عوارضی را به همراه نداشته باشد اما به دلیل اینکه پیش از هر اقدامی لازم است تا نسبت به آگاهی داشته باشید لازم است تا در خصوص عوارض احتمالی استفاده از جوانسازی پوست و لیفتینگ مواردی را با شما درمیان بگذاریم.

به صورت کلی می‌توان به این صورت بیان کرد، در صورتیکه فرد از سلامت عمومی برخوردار نباشد، لیفتینگ صورت بدون جرابی برای وی خطر خاصی را به همراه ندارد.

اما پیش از اقدامی لازم است تا با پزشک و متخصص موردنظر خود مشورت کرده و از تمامی جوانب این کار مطلع شوید و در آخر با دید باز نسبت به این عمل اقدامات اولیه را انجام دهید.


سؤالات متداول

 • هایفوتراپی برای چه کسانی مناسب نیست؟

روش هایفوتراپی برای تمامی افراد مناسب نیست، به صورت کلی این فرآیند برای افراد بالای 25 تا 30 که از سختی پوست خفیف تا متوسط برخوردارند، مناسب است. افرادی که پوست آن‌ها براثر قرارگیری بیش از حد در معرض نورخورشید آسیب‌دیده است مناسب است و با چند جلسه درمان برای بدست آوردن نتایج مطلوب می‌توانند نتیجه رضایت‌بخشی مشاهده می‌کنند.

 • هزینه روش های مختلف لیفت صورت به چه صورت است؟

معمولا هزینه لیفت صورت بدون جراحی در هر جایی متفاوت است که این مورد به نوع دستگاه، تعداد جلسات و فرآیند لیفت، میزان افتادگی و چین و چروک پوست فرد و غیره بستگی دارد،

 • بهترین روش لیفت صورت بدون جراحی کدام است؟

با توجه به میزان افتادگی، نوع پوست، سن و به صورت کلی سایر شرایط فرد می‌توان اقدام به لیفت کرد، از جمله روش‌هایی که در این زمینه می‌توان یک روش و یا چند روش را به صورت ترکیبی انتخاب کرد.

سخن آخر

پوست صورت و یا سایر بخش‌های بدن افراد پس از افزایش سن و در اثر عوامل محیطی مختلف یا سبک زندگی نادرست شل شده و چربی‌های زیرپوستی آن از بین می‌رود.

این عامل موجب می‌شود تا در برخی نواحی همچون کناره چشم‌ها یا گوشه لب‌ها، بینی و غیره افتادگی مشاهده کنید، هنگامیکه این اتفاق برای صورت یا بدن شما به وجود آمد می‌توانید از دستگاه‌های لیفت برای بالاکشیدن و سفت کردن محل موردنظر خود را اقدام کنید.

این مطالب ممکن است برای شما جذاب باشد:

بهترین دستگاه لاغری: دستگاه لاغری موضعی چطور کار می‌کند؟ + معرفی و بررسی

همه چیز درباره‌ی مزوتراپی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.