مجله

خرید دستگاه لیزر موهای زائد اصفهان

خرید دستگاه لیزر موهای زائد اصفهان

شما می توانید برای خرید دستگاه لیزر موهای زائد اصفهان همین حالا از طریق شماره تلفن های نوشته شده در پایین همین صفحه با ما در ارتباط باشید. بهتر است قبل از تهیه و سفارش دستگاه با مشخصات آن ها بیشتر آشنا شوید و بعد برای سفارش اقدام نمایید. در صورتی که سوالی در زمینه خرید دستگاه لیزر موهای زائد اصفهان دارید می توانید پاسخ خود را از طریق ارتباط تلفنی با شماره های نوشته شده در پایین همین صفحه دریافت نمایید.

خرید دستگاه لیزر موهای زائد اصفهان

همان طور که می دانید دایود به علت طول موج بیشتر عمق نفوذ بیشتری دارد.

الکساندرایت یکی از پیشرفته ترین دستگاه های لیزر دنیا می باشد.

گروه تخصصی شرکت تجارت لیزر زیبا از سال 1396 با هدف خدمت رسانی به جامعه پزشکی به ویژه متخصصین عرصه پوست و زیبایی در زمینه تولید ، واردات و صادرات تجهیزات پزشکی مربوطه فعالیت خود را آغاز نموده است.

از مهم ترین افتخارات این مجموعه میتوان به دریافت نمایندگی انحصاری برترین کمپانی ها از کشور آلمان در حوزه تجهیزات پزشکی و زیبایی و فعالیت در زمینه آموزش با دعوت از پزشکان و مهندسین مجرب و اساتید برجسته اشاره نمود.

هدف ما ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات به متخصصین و جلب رضایت آنان به منظور ارتقاء سطح درمان و سلامت پوست می باشد.

افتخار ما به عنوان گروهی پیشتاز در این صنعت یاری رساندن به شما در راستای مجهز نمودن کلینیک ها و سالن های زیبایی تان از ابتدا تا انتها می باشد.

امروزه یکی از بهترین و موثر ترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد بهره بردن از تکنولوژی لیزر می باشد.

خرید دستگاه لیزر موهای زائد اصفهان

برای خرید دستگاه لیزر موهای زائد اصفهان می توانید از طریق شماره تلفن های نوشته شده در پایین همین صفحه با ما در ارتباط باشید.

در این فرآیند موهای زائد با قرار گرفتن در معرض پالس لیزر و با به کار گیری روشی به نام نور گرمایی از بین می روند.

جذب لیزر و انرژی آن توسط ملانین موجود در اطراف فولیکول های مو باعث افزایش دمایی آن شده که این افزایش دما باعث از بین رفتن فولیکول ها و در نتیجه حذف موهای زائد می شود.

لیزر الکساندرایت

لیزر الکس پیشرفته ترین لیزر برای از بین بردن موهای زائد می باشد.

این لیزر با طول موج 755 نانومتر قابلیت نفوذ کمی داشته و فقط مناسب افراد با پوست روشن و موهای سیاه و ضخیم می باشد.

لیزر دایود

لیزر دایود با طول موج 810 نانومتر به عمق بیشتری از پوست نفوذ میکند و مناسب تیپ های پوستی گندمی با موهای ضخیم و تیره می باشد.

لیزر اندیاگ

با بالاترین طول موج 1064 نانومتر و قابلیت نفوذ بالا مناسب افراد با پوست تیره می باشد.

دستگاه لیزر ما با بهره گیری از تکنولوژی دایود و با دارا بودن هر 3 طول موج 755 ، 810 و 1064 نانومتر و توانایی انتخاب هر کدام به صورت مجزا و دارا بودن چیلر مرکزی و تعداد زیادی TEC بر روی تمامی قسمت های مختلف فولیکول مو اثر گذاشته و قابلیت حذف موهای زائد در انواع پوست را دارا می باشد.

میزان طول موجی که دستگاه های لیزر تولید و تابش میکنند یکی از مهم ترین مواردی است که در کاربرد دستگاه لیزر تاثیر گذار می باشد.

خرید دستگاه لیزر موهای زائد اصفهان

کاربرد دستگاه لیزر الکساندرایت

این لیزر برای استفاده برای انواع مو و پوست موثر ترین لیزر محسوب می شود.

از دستگاه لیزر الکساندرایت در چه مواردی میتوان استفاده کرد ؟

اگر لیزر دستگاه الکساندرایت را به حالت پهنای پالس کوتاه قرار دهیم ، باعث ایجاد قدرت و انرژی بالا می شود که در این صورت میتوان از آن برای از بین بردن پیگمنت های پوستی مانند کک و مک های روی بدن و یا حتی خال استفاده کرد.

در خرید دستگاه لیزر موهای زائد اصفهان نوع مشتریان خود را در نظر بگیرید

اولین قدم در روند خرید دستگاه لیزر موهای زائد اصفهان این است که به جمعیت خاص مشتری خود نگاهی بیندازید تا متوجه بشوید چه نوع روش های درمانی برای آن ها جذابیت بیشتری دارد.

دو مسئله بسیار مهم که بر روی خرید دستگاه لیزر مو تاثیر گذار هستند

رنگ پوست مشتریان

اگر اکثریت پوست سیاه یا تیره دارند باید نسبت به انتخاب نوع دستگاه لیزر مو حساسیت زیادی به خرج دهید.

تمام دستگاه های لیزر مو دارای نمودار رنگی پوست هستند تا راهنمای تنظیم میزان شدت نور دستگاه لیزر باشند تا آسیبی به پوست مشتریان وارد نشود.

نوع پوست مشتریان در تعیین نوع دستگاه لیزر مو بسیار مهم می باشد.

رنگ موهای مشتریان

رنگ موهای مشتریان که خواستار حذف موهای زائد بدن خود می باشند نیز یکی دیگر از مسائل مهم در مورد خرید دستگاه لیزر موهای زائد اصفهان می باشد.

خرید دستگاه لیزر موهای زائد اصفهان

لیزر مطمئن ترین روش در برطرف کردن موهای زائد بدن است چرا که فقط جهت نفوذ در ریشه مو طراحی شده است.

اولین سوالی که احتمالا برای مراجعه کنندگان مطرح می شود این است که لیزر های موجود چه تفاوتی با هم دارند و کدام یک از آنها برای من مناسب است.

عملکرد دستگاه های لیزر دایود به این صورت است که طی فرآیندی تابش اشعه تبدیل به حرارت شده و به لایه زیرین پوست نفوذ میکند.

به شما پیشنهاد میکنیم برای خرید دستگاه لیزر موهای زائد اصفهان همین حالا با ما از طریق شماره تلفن های نوشته شده در انتهای همین صفحه تماس حاصل نمایید.

ارتباط با ما

لیزر موهای زائد روشی است که موهای زائد با دستگاه لیزر از بین می روند.

در واقع پالس های نور به فولیکول های مو نفوذ پیدا میکنند و باعث عدم رویش مجدد موهای آن ناحیه می شوند.

نور لیزر همان طور که می دانید تک رنگ و تک موج است و همین نور به وسیله رنگدانه های ملانینی موها جذب شده و باعث تخریب و از دست رفتن سلول های سازنده مو می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.