باشگاه مشتریان

تداوم لذت خرید برای مشتریان همیشگی تجارت لیزر زیبا از اهداف اصلی باشگاه مشتریان تجارت لیزر زیبا است، لیزر کلاب فرصتی برای همراهی بیشتر و خلق تجربه‌های متفاوت و هیجان‌انگیز است.اگر عضو لیزر کلاب شوید، می‌توانید با انجام هر خرید، ثبت نظر در مورد کالای خریداری شده یا معرفی به دوستان، امتیاز جمع کنید و از جوایز موجود در لیزر کلاب بهره‌مند شوید. با اهدای امتیازهای خود می توانید در قرعه کشی ها شرکت کنید و از جوایز ویژه لیزر کلاب لذت ببرید.

کالاهای هدیه در لیزر کلاب

در این قسمت طیف متنوعی از پیشنهادات ویژه برای شما گردآوری شده است و به طور ماهیانه به روز رسانی می شود. در صورت عضویت می‌توانید پیش از سایر مشتریان از پیشنهادات ویژه مطلع شوید.    قرعه کشی فصلی لیزر کلاب

    در پایان هر فصل سال، یک قرعه کشی بزرگ با جوایزی هیجان انگیز در لیزر کلاب برگزار می شود تا از میان مشتریانی که عضو لیزر کلاب هستند به ۳ نفر به قید قرعه جوایز ارزشمندی اهدا شود.

    و در پایان

    این فرصت استثنائی برای مشتریان عزیز تجارت لیزر زیبا فراهم گردیده است تا با معرفی مشتریان جدید، دوبرابر امتیاز ویژه مازاد بر امتیازات کسب شده‌ی خود جمع آوری کرده و شانس خود را برای برنده شدن در قرعه کشی فصلی، ۳۰۰ درصد افزایش دهند.

    ضمنا معرفی هر مشتری جدید، ۷ درصد تخفیف ویژه بابت خرید بعدی ایشان ایجاد خواهد نمود.