اجاره روزانه دستگاه لیزر الکس دایود

اجاره روزانه دستگاه لیزر الکس دایود

برای اجاره روزانه دستگاه لیزر الکس دایود می توانید همین حالا از طریق شماره تلفن های نوشته شده در انتهای همین صفحه با ما در ارتباط باشید. نحوه کارکرد دستگاه لیزر دایود به این صورت است که یک دسته یا هندپیس مجزا از بدنه اصلی دستگاه که شعاع نوری و گرمایی متمرکز تولید میکند به منبع اصلی دستگاه وصل بوده و میتوان به وسیله این هندپیس انرژی نور قرمز مطلق را بر بخش خاصی از پوست متمرکز کرد.

این انرژی یا نور قرمز به طور مستقیم روی فولیکول های مو تاثیر گذاشته و توسط آن ها جذب می شود.

رنگدانه ها این اشعه را جذب کرده و اشعه در ریشه این موها تبدیل به انرژی گرمایی شده و باعث از بین رفتن فولیکول مو می شود.

لازم به توضیح است که هر چند اشعه به لایه های عمیق پوست نفوذ میکند ولی هیچ گونه آسیبی به پوست آن ناحیه و نواحی اطراف نمی رساند.

اجاره روزانه دستگاه لیزر الکس دایود

در صورتی که شما سوال هایی در زمینه اجاره روزانه دستگاه لیزر الکس دایود دارید و می خواهید پاسخ آن ها را دریافت نمایید می توانید با ما از طریق تلفن های نوشته شده در انتهای همین صفحه در ارتباط باشید.

در مورد دیگر مزایای دستگاه دایود باید گفت قابلیت تنظیم طول پالس و انرژی ساطع شده باعث شده است که بتوان این دستگاه را برای هر 6 نوع تیپ پوستی به کار برد ، بدون اینکه به پوست ناحیه مورد نظر و نواحی اطراف آن آسیبی وارد شود.

هندپیس یا دسته دستگاه دایود که اشعه از طریق آن به پوست تابانده می شود بسیار با کیفیت است.

کیفیت و کارایی هندپیس یکی از عوامل مهم قیمت گذاری روی دستگاه های لیزر است.

اجاره روزانه دستگاه لیزر الکس دایود یکی از خدمات مجموعه ما می باشد.

در طی عمل انجام لیزر مهم ترین بخشی که مورد هدف طول موج های دستگاه های لیزر قرار می گیرد ، رنگدانه های موجود در ریشه موها است.

دستگاه های لیزر در واقع فولیکول های مو را از بین برده و مانع از رشد آن ها می شوند.

اجاره روزانه دستگاه لیزر الکس دایود

نکته ای که در مورد لیزر مو باید به آن توجه داشت این است که این کار معمولا چند هفته زمان می برد و در چند مرحله انجام می شود.

به طور کلی میتوان گفت که هر چه رنگ مو تیره تر باشد (به عبارت دیگر هر چه رنگدانه های موجود در فولیکول مو بیشتر باشد) ، اثربخشی لیزر دایود بر آن بهتر خواهد بود.

اجاره روزانه دستگاه لیزر الکس دایود

مناسب بودن برای انواع پوست

دستگاه لیزر دایود این امکان را فراهم می آورد تا فاکتور های مهم در درمان بر اساس سطح بدن ، ضخامت و جنس مو و نیز نوع و رنگ پوست تنظیم شوند.

لیزر های دایود امکان استفاده از محدوده وسیعی از تنظیمات طول پالس و انرژی قابل استفاده متناسب با آن را در پوست های تیره نیز امکان پذیر می سازد.

سرعت عمل بالا در رفع موهای زائد

لیزر دایود از فناوری نیمه رسانا استفاده میکند که در محدوده قابل مشاهده تا مادون قرمز ، تابش منسجم نور ایجاد میکند.

به شما پیشنهاد میکنیم در صورتی که در زمینه اجاره روزانه دستگاه لیزر الکس دایود سوال یا سوال هایی دارید لطفا همین حالا از طریق شماره تلفن های نوشته شده در انتهای همین صفحه با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

دسته‌های مطالب

برچسب‌ها

آخرین نوشته ها